سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام: :

کارنامه نظام در حوزه آموزش عالی کم‌نظیر است

رمز الأخبار: 622 تاريخ الافراج: 1396/11/17
مسئولان و دبیران کانون‌های فرهنگی دانشجویی واحد ایلام به مناسبت دهه مبارکه فجر با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام دیدار کردند.
image

مسئولان و دبیران کانون‌های فرهنگی دانشجویی واحد ایلام به مناسبت دهه مبارکه فجر با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام دیدار کردند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی اجتماعی بازوی توانمند دانشگاه در کار فرهنگی است.

دکتر محمد میرزایی حیدری در دیدار با مسئولان کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام بیان کرد: کانون‌ها و تشکل‌ها باید کارهای نیمه‌تمامی که در توان مدیریت دانشگاه نیست پیگیری و به سرانجام برسانند.

وی بیان کرد: بنای مدیریت جدید دانشگاه حضور حداکثری دانشجویان در برنامه‌های دانشگاه و میدان  دادن به آن‌ها به‌عنوان آینده‌سازان ایران اسلامی است.

وی گفت: دهه مبارکه فجر فرصت مناسبی برای دانشجویان است تا دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در جامعه اطلاع‌رسانی و نهادینه کنند.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی که دشمن بر مسائل اقتصادی  تکیه دارد و آن‌ها را در جامعه برجسته می‌کند باید جامعه دانشگاهی و به‌ویژه دانشجویان  میدان‌دار باشند و ضمن پیگیری مطالبات مردم  جامعه را از توطئه‌های استکبار و ارتجاع منطقه آگاه نمایند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه آموزش عالی اشاره کرد و گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی  کمتر از 180 هزار دانشجو در کل  کشور مشغول تحصیل بودند اما امروز و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از 4 میلیون دانشجو در مقاطع مختلف در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور مشغول تحصیل هستند.

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی  نهادی برآمده از دل انقلاب است و امروز با داشتن بیش از یک و نیم میلیون دانشجو و حدود 5 و نیم میلیون فارغ‌التحصیل و بیش از 100 هزار عضو هیات علمی و کارمند به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان  از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه آموزش عالی است.

حیدری بیان کرد: کارنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی در بحث آموزش عالی کم‌نظیر است و امروز به مدد توان جامعه دانشگاهی در همه علوم ازجمله دانش هسته‌ای ، هوافضا ، نانو و ... در منطقه و جهان شناخته‌شده  و به خودکفایی رسیده‌ایم و باید این دستاوردها هرچه بیشتر به مردم در ایام دهه مبارکه فجر اطلاع‌رسانی شود.

در ادامه این نشست صمیمی مدیر دانشجویی فرهنگی واحد ایلام نیز ضمن تبریک دهه مبارکه فجر گزارشی از وضعیت فرهنگی دانشگاه و تعداد کانون‌ها ، نشریات و ... دانشگاه ارائه کرد.

حجت‌الاسلام عبد هواسی بیان کرد: یکی از اصلی‌ترین راهبردها و برنامه‌های حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه استفاده از توان و پتانسیل دانشجویان در برنامه‌های دانشگاه است.

در ادامه مسئولان کانون‌های دانشجویی ضمن تبریک انتصاب دکتر میرزایی حیدری به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بر آمادگی کانون‌های دانشگاه برای مشارکت در برنامه‌های دانشگاه تأکید کردند.

 

image
image
image
تسميات : دکتر میرزایی حیدری - کانون های دانشجویی - واحد ایلام

ارسل الى اصدقاء طبعة مطبوعة


Skip Navigation Links.
تعليقات المشاهدين
نام :
  البريد الإلكتروني :
رأي :


مقدمة في جامعة آزاد الإسلامية ، فرع إيلام

مبنى الجامعة المركزية: شارع إيلام للطالبات

الهاتف:
مكتب الرئاسة: 08432224827
مساعد إداري ومالي: 08432228075
وكيل التعليم والتعليم العالي: 08432228074
نائب الطالب: 08432223906
العلاقات العامة: 08432223056
الفاكس: 08432227531

اشترك في النشرة الإخبارية

إحصاءات الزيارة       اليوم: 76    أمس: 90    هذا الشهر: 1735    حتى الآن: 1054106